نگهداری دو سگ در یک زمان و مکان نگهداری دو سگ در یک زمان و مکان

نگهداری دو سگ در یک زمان و مکان


باز هم با مقاله ای مفید (( نگهداری دو سگ در یک زمان و مکان )) برگشتیم تا اطلاعات شما را در زمینه نگهداری از سگ ها بالا ببریم!
با پت لاور دوست همیشگی سگ های خانگی که به فروش سگ ها به شکلی تخصصی می پردازد همراه باشید.

 

فروش سگ چاوچاو و پامرانین

زمانی که به لانه، مغازه حیوانات خانگی و یا پناه‌گاه حیوانات وارد می‌شوید، ممکن است وسوسه شوید که بیش از یک توله‌سگ را باخود به خانه ببرید. چهره‌های دوست‌داشتنی آن‌ها را خواهید دید و ممکن است قادر به مقاومت در برابر وسوسه ی رفتن به خانه با بیش از یکی از آن‌ها نباشید. اما باید در مورد تمایل به داشتن دو توله‌سگ جدید در اطراف خانه دقت کنید.

نگهداری دو سگ در یک زمان و مکان – نکات چالش برانگیز

نکات منفی زیادی در مورد نگه داری دو توله‌سگ به طور همان زمان وجود دارد. اولین و مهم ترین این است که دو توله‌سگ که با هم بزرگ می‌شوند، بسیار به هم نزدیک می‌شوند. آن‌ها به هم نزدیک‌تر خواهند شد نسبت به اعضای خانواده. این درواقع یک واقعیت است. سگ‌ها اینگونه هستند، اما شما اینطور نیستید. مابا توجه به گونه ی خودمان رفتار میکنیم و با آن ها فرق داریم. و به خاطر این واقعیت، زمان سختی برای آموزش آن‌ها خواهید داشت.

زمانی که می‌خواهید قوانین را تنظیم کنید و هر چه که شما دوست دارید و آنچه را که آنها دوست دارند ، برقرار کنید، ممکن است به شما گوش فرا ندهند. یا اگر به حرف شما گوش دهند، باید آماده باشید که احتمال این وجود دارد که دیگری اینطور نباشد.بنابراین خودتان اذیت میشوید. جلوگیری از سو رفتار و مشخص کردن اینکه چه کسی چه کاری را انجام دهد دشوارتر است.

توصیه‌ها: واقعا مهم است که با آموزش بنیادی شروع کنیم بنابراین خوب است که آنها را از هم جدا کنیم. این کار را با تقسیم کردن آن‌ها و قرار دادن آنها در دو جای مختلف انجام دهید و سپس در نهایت آن‌ها را در طول یک شب و یا برای چند ساعت در طول روز در کنار هم قرار دهید. زمان جداگانه را صرف آموزش و صرف زمان با هر توله کنید. برای اینکه از تربیتشان مطمئن شوید یک مربی سگ مناسب را استخدام کنید تا به شما کمک کند این دو توله‌سگ را پرورش دهید تا آن‌ها یاد بگیرند به جای بازی کردن با یکدیگر به شما گوش فرا دهند. به این نکات حتما توجه لازم را داشته باشید.

 

فروش سگ پامرانین و چاوچاو توسط تیم حرفه ای پت لاور

اگر به اسم مجموعه petloverskc ( به معنی عاشقان حیوانات خانگی ) دقت کنید، درمی یابید که این مجموعه مرتبط با حیوانات خانگی بوده و کسانی که اینجا به فعالیت مشغول هستند به فروش سگ های اصیل و سالم ( فروش سگ پامرانین و چاوچاو ) می پردازند.

مشاورین این مجموعه به شما در انتخاب سگ مناسب با شرایط شخصی شما، کمک می کنند.  کافیست برای اطلاعات بیشتر همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *