نگهداری از سگ چاوچاو نگهداری از سگ چاوچاو

نگهداری از سگ چاوچاو


اگر درباره نگهداری از سگ چاوچاو چیزی نمی دانید با ما پت لاور همراه باشید!
ما علاوه بر این که فروش سگ چاوچاو را انجام می دهیم، در تلاشیم اطلاعاتی درباره نگهداری از این سگ ها را به شما بدهیم.

  • بخاطر نوع پوشش بدن چاوچاوها، لازم است به به صورت روزانه شانه زده شوند.
  • غذای مناسب و با کیفیتی را در اختیار سگ چاوچاو قرار دهید.
  • هرگز غذای سگ را به صورت ناگهانی تغییر ندهید.
  • روزانه آن ها ها را به پیاده روی ببرید (حداقل ۴۵ دقیقه) یا در کنار هم بازی هایی که با جست و خیز همراه هستند انجام دهید.
  • سالی یک بار آن ها را به بهترین کلینیک دامپزشکین نشان دهید و از دکتر دامپزشک بخواهید از نظر بروز بیماری های نژادی او را مورد بررسی قرار دهد.

محل مشخصی برای نگهداری از سگ چاوچاو مشخص کنید

همان طور که هنگام خرید خانه به محل جای گیری تک تک وسایل دقت می‌ کنید. محلی برای سگ خود هم درنظر بگیرید. لازم نیست یک اتاق دربست برای سگ خانگی درنظر داشته باشید ولی مطمئن شوید محلی در خانه وجود دارد که می‌ توانید ظرف غذا و رختخواب و شاید لانه کوچک سگ را در آن جا قرار دهید و به طور ثابت آن را جایگاه سگ کنید. این محل باید تمیز و آرام باشد. مکانی باشد که رفت و آمد همگان در آن نباشد و تهویه هوای مناسبی داشته باشد.

 

برای خرید سگ، با مرکز فروش سگ چاوچاو پت لاور تماس بگیرید

تغذیه سگ را جدی بگیرید

برای نگهداری سگ نیاز است که تغذیه سالمی برایش فراهم کنید. تغذیه یکی از نکاتی است که سگ را سالم نگه می‌ دارد. کیفیت مواد خوراکی که برای سگ درنظر می‌ گیرید بسیار مهم است.

میزان خوراکی‌ هایی که در طی شبانه روز به سگ می‌ دهید باید بر طبق نژاد و سن سگ باشد که اگر در این مورد اطلاعات کافی ندارید حتما از دامپزشک بپرسید. ساعاتی که به سگ غذا می‌ دهید مهم است.

سعی کنید وعده غذایی صبح و شب برای سگ مشخص کنید. راس یک ساعت مشخص میزان دقیقی غذا در ظرف غذای سگ ریخته و به آن بدهید. به طور عادی سگ‌ ها پس از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پس از صرف غذا به دستشویی می‌ روند.

به سلامت سگ اهمیت بدهید

برای نگهدای سگ نیاز است که سلامت جسمی این حیوان را با دقت بررسی کنید و همیشه از یک دامپزشک برای کنترل ماهیانه آن استفاده کنید. واکسیناسیون سگ را طبق برنامه‌ ای که دامپزشک به شما می‌ دهد انجام دهید. در صورتی که نیاز بود از دارو های ضد انگل و یا داروهای مکمل برای سلامتی سگ خود استفاده کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *