معرفی سگ چاو چاو

معرفی سگ چاو چاو


معرفی سگ چاو چاو و نکاتی مهم درباره آن ها

یال شیر زیبا آبی رنگ و اخلاقی مثل گربه ها از بارز ترین ویژگی هایی است که در قسمت فروش سگ چاو چاو به شما خواهند گفت. فروش سگ چاوچاو در بازار پت رو به افزایش است و از این رو تصمیم گرفتیم به صورت مختصر به معرفی سگ چاو چاو با زبان آبی بپردازیم.

چهره بامزه و تپل با شخصیت مغرور از مهم ترین ویژگی های یک سگ چاوچاو شناخته می شود. معمولا سگ چاو چاو گوشه ‌گیر و بی حوصله است که هیچ علاقه ای به بازی پرت کردن اشیا توسط شما و آوردن آن برای شما را ندارد اما بسیار باهوش و وفادار می باشد. پس اگر میخواهید از چاو چاو ها یک حیوان ناز نازی و بغل کردنی بسازید اشتیاه می کنید و بهتر است حیوانات خانگی دیگری مثل پامرانین ها را انتخاب کنید.

سگ های چاو چاو چهره ای منحصر به فرد شبیه به شیرها دارند که با ویزگی های شخصیتی فوق العاده طرفداران زیادی پیدا کرده است . مطالعات می گویند این سگ ها چینی هستند و باستان شناس ها می گویند که مغول ها آن ها را به کشور چین آورده اند . سگ های چاو چاو در آن زمان با بدنی خشن و زیان ابی رنگی شناخته می شدند وبا سگ هاهی پامرانین و ساموید اجداد مشترکی دارند. جالب است اگر بدانید که امپراتور چین از این سگ ها برای شکار استفاده می کرده است.

سگ های اصیل چاو چاو رنگ های بسیار متوعی دارند و برای فروش سگ چاو چاو بیشتر رنگ های حنایی و قهوه ای استفاده می شود. رنگ های سیاه و سفید این سگ ها هم وجود دارد که ظاهری خاص به آن ها می دهد.

فروش سگ چاو چاو

 سگ چاو چاو چه شکلی دارد ؟

چاو چاو جثه ای تنومند با جمجمه کوچک، پهن ، مثلثی و گوش‌ هایی گرد و ایستاده دارد . بینی او سیاه و پوشش بدن او با خزهای بلند که سبب ایجاد ظاهر خشنی در آن ها میشود تشکیل شده است . هنگام خرید سگ چاوچاو باید دقت کنید که موهای مرتبی داشته باشند.
پاهای صاف و ایستاده این سگ سبب  میشود که این نژاد در راه رفتن باشکوه به نظر برسد . زبان ابی این سگ ها از ویژگی های برجسته ظاهری ان ها به شمار می روند.. این سگ دم فرفری دارد که به پشت آن ها خم میشود.
ایا می خواهید بدانید که زبان سگ چاوچاو واقعا آبی رنگ است ؟ باید بگوییم که بله ! زبان این سگ ها به رنگ سرمه ای تیره است و آبی دیده می شود. به غیر از چاو چاو ها سگ های نژاد شارپی هم دارای زبان ها ابی رنگ هستند.

چاوچاو قیافه خاص و جالبی دارد. چشمانی خمار و سری بزرگ  به همراه موهای مانند یال شیر. اول که به آن‌ ها نگاه کنید شاید فکر کنید مریض یا بداخلاق هستند، ولی اشتباه فکر می کنید و این حالت فقط چشمان آن‌ هاست که این حس را به شما می دهد. این سگ ها در زمان تربیت درست بسیار دوست داشتنی می شوند.

 

 

سگ چاو چاو چه ویژگی ‌های اخلاقی دارد؟

چاو چاو رو میشود یک سگ تاثیرپذیر معرفی نمود که با گذاشتن وقت روی تربیت ان ها می توانید به راحتی سگ وفادار و مودبی داشته باشید. سگ چاوچاو از بقیه سگ ‌ها آرام تر و بی تحرک تر است اما این دلیل نمی شود ان ها را به پیاده روی نبرید چرا که امکان دارد به سرعت چاق شوند.

این سگ ها با این که آرام هستند اما در مواقع بحرانی از صاحب خود محافظت می کنند و در این شرایط عصبانی و درنده می شوند و این سگ ها عاطفی هستند و نیاز به توجه دارند پس باید در روزهای هفته ساعاتی را صرف توجه نشان دادن به این حیوان و وقت گدراندن با آن ها نمایید حالا باید فهمید که چرا چاو چاو را از نظر اخلاقی شبیه به یک گربه میشناسند.

یادتان باشد که این سگ ها به معنای واقعی باهوش هستتند ؛ برای همین اگر چیزهای به خصوصی را به آن ها یاد دهید ، خیلی سریع آن ها فرا میگیرد و شما را شگفت زده می کند. در تربیت چاو چاو باید طوری باشید که به این باور نرسد که حاکم شما است! وگرنه رفتارش به غیر از شما با بقیه بد خواهد شد. این سگ ها مثل گربه ها مغرور هستند و شما باید سعی کنید آن ها را جوری بار بیاورید که رفتار آن ها اذیت کننده نشود.

 

ویژگی های برجسته سگ های چاوچاو که نباید از دست بدهید !

_ سگ های چاو چاو کمی مغرور هستند که برای آموزش و تربیت باید به صاحبانی قدرتمند داشته باشند.

_ چاو چاو باید برای معرفی به افراد جدید و سایر سگ ها باید اجتماعی شود تا مشکلی برای بقیه پیش نیاید.

_ چاو چاو را میتوان طوری تربیت کرد که تنها به یک شخص و یا خانواده وفادار باشد. آن ها بهتر است در خانه های حیاط دار نگه داری شوند .

_  موهای چاو چاو را بهتر است در هفته حداقل سه بار شانه بزنید تا همیشه با شکوه به نظر برسد.

_ سگ های چاو چاو دید محیطی عالی دارند و اگر دوست دارید یک سگ خانگی باهوش بخرید که در حیاط جست و خیز کند چاوچاو ها بهترین و مناسب ترین گزینه ها هستند. آن ها عاشق این هستند که برای خود در خانه یا حیاط یک محیط امن داشته باشند.

معرفی سگ چاو چاو

بهترین روش تغذیه سگ چاوچاو چگونه است ؟

در ابتدا بعد از این که سگ را خریداری کردید به دامپزشک مراجعه کنید تا سلامت حیوان را تایید کند و اندازه مورد نیاز برای تغدیه روزانه او را به شما بگوید. شما میتوانید 2 پیمانه غذای مخصوص سگ را ، به شکل دو وعده غذایی در اختیار او قرار دهید .

باید فهمیده باشید که اندازه غذای سگ بالغ به سن، جثه، اندازه، سوخت و ساز بدن و میزان فعالیت او بستگی دارد. اگر شما از اضافه وزن سگ خود مطمئن نیستید با اندازه گیری مواد غذایی و تغذیه دو بار در روز، میتوانید سگ را در شرایطی ایده آل نگه دارید.
در زمان فروش سگ چاو چاو سعی می شود تغذیه و خرید غذاهای مخصوص آن ها به شما آموزش داده شود. پس به صحبت های فروشنده به خوبی گوش کنید تا نکات لازم را فرا بگیرید.
برای فهمیدن این که سگ چاق است یا نه کافی است دست تان را در کمر سگ ، در امتداد ستون فقرات قرار دهید و با انگشت به سمت پایین بدون فشار زیاد، حرکت کنید. اگر بتوانید دنده های او را حس نمایید سگ دارای شرایط خوبی میباشد. در غیر این نیاز به مواد غذایی کم تر و فعالیت بدنی بیشتری دارد.

نتیجه گیری:

با کمک مقاله Pet Lovers KC متوجه شدیم که سگ های چاو چاو با زبان آبی ، چهره ویال هایی مثل شیر و دست و پاهایی مغرور شناخته می شوند که نمی توان ان ها را بغلی به شمار اورد . ان ها عاشق استقلال هستند و با این که می ش.ود در آپارتمان ها آن ها را نگه داشت اما ایده ال آن ها خانه هایی با حیاط های شخصی می باشند.
فروش سگ چاو چاو رو به افزایش است و شما می توانید برای خرید یک سگ چاو چاو سالم و زیبا با ما تماس بگیرید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *