مراقبت از سگ پامرانین 2 مراقبت از سگ پامرانین

مراقبت از سگ پامرانین


مراقبت از سگ پامرانین به چه صورت است

یکی از سگ های پرطرفدار در ایران سگ های پامرانین است و از آن جا که فروش سگ پامرانین رو به افزایش است ، تصمیم گرفتیم مقاله ای در خصوص مراقبت از سگ پامرانین تهیه کنیم.

پامرانین ها سگ های کوچک و دوستداشتنی هستند که در رنگ های مختلفی مانند سفید ,مشکی و حنایی دیده شده اند.ارتفاع این نژاد کوچک حدود 12 اینچ و وزنش کم تر از 7 پوند میباشد. پامرانین ها سگ هایی باهوش,وفادار و مهربان هستند که افراد بسیاری از این نژاد نگهداری میکنند.

اگر شما نیز یک پامرانین کوچک در منزل دارید,باید بدانید که این نژاد به مراقبت های خاص نیاز دارند.  پامرانین ها بطور متوسط در وزن از 1 تا 4 کیلوگرم دیده می شوند. ایده آل ترین وزن برای پامرانین ها  از 1.5 تا 3 کیلوگرم است.  البته سگهایی که بیش از حد گفته شده و یا کمتر از حد  وزن دارند ، اگر نسبتا مناسب و با کیفیت خوب باشند، رد صلاحیت نمی شوند.

فروش سگ پامرانین 6 مراقبت از سگ پامرانین

مراقبت های پزشکی:

پامرانین ها نیاز به مراقبت های پزشکی خاصی دارند.برای اینکه از سلامت سگ خود اطمینان حاصل کنید لازم است هر مدتی یک باز برای انجام ازمایشات و معاینه دقیق,حیوان را به کلینیک دامپزشکی ببرید.به یاد داشته باشید دامپزشک سگن  شما باید بطور کامل با نژاد پامرانین اشنایی داشته باشد. قبل از این که کارتان در قسمت فروش سگ پامرانین تمام شود یهتر است سگ انتخاب شده را توسط یک دامپزشک معاینه کنید.

ورزش:

پامرانین ها به پیاده روی روزانه احتیاج دارند.بهترین قلاده برای این سگ ها قلاده کمری است اما اگر از قلاده گردنی استفاده میکنید مراقب باشید آن را انقدر سفت نبندید که گردن حیوان اسیب ببیند. برای بستن قلاده گردنی انگشت خود را میان قلاده و گردن حیوان قرار دهید تا از تنگ نبودن قلاده اطمینان حاصل کنید.

نظافت پامرانین ها:

پامرانین ها دارای پوشش کلفت و ضخیم هستند. سگ خود را هفته ای یک بار با شامپو های مخصوص سگ بشورید.حداقل سه بار در هفته سگ را با استفاده از برس های سوزنی شانه کنید. هم چنین مسواک زدن برای سگ خود را فراموش نکنید.

مراقبت از سگ پامرانین 3 مراقبت از سگ پامرانین

بستر پامرانین ها:

پامرانین ها سگهایی کوچک و ضعیف و اسیب پذیر هستند. بهتر است سگ خود را در رختخواب خود نخوابانید زیرا ممکن است یک حرکت شما باعث شود حیوان اسیب جدی ببیند.برای پامرانین خود جای خواب نرم و مناسب تهیه کنید و او را برای خوابیدن در ان اموزش دهید.

مراقبت از سگ پامرانین – غذا دهی:

بهترین غذا برای این سگ ها غذا های خشک مخصوص است زیرا دندان و لثه های سگ را سالم نگه میدارند و همه ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز حیوان را دارا میباشند. با توجه به اینکه حساسیت غذایی در پامرانین ها نسبتا شایع است, شما باید غذا های مختلف با طمعهای متفاوت برای سگ خود تهیه کنید.اگر نشانه هایی از حساسیت غذایی در سگ خود مشاهده کردید با دامپزشک تماس بگیرید و غذای حیوان را تعویض نمایید.

فروش سگ پامرانین در این مجموعه انجام می شود و شما مبتوانید برای خرید یک سگ اصیل و زیبا با ما تماس بگیرید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *