قیمت سگ پامرانین عروسکی 1 قیمت سگ پامرانین عروسکی

قیمت سگ پامرانین عروسکی


قیمت سگ پامرانین عروسکی چقدر است؟

قیمت سگ پامرانین عروسکی ، سگ پامرانین خرسی به دلیل سایز کوچکش به عنوان یک سگ عروسکی شناخته می شود. این نژاد کوچک در قرن هجدهم توسط صاحبان سلطنتی شان محبوب شدند. ملکه ویکتوریا یک پامرانین (سگ عروسکی) ویژه داشت . این نژاد کوچک در میان بیست نژاد برتر ایالات متحده است و در حال حاضر سگ عروسکی پامرانین محبوبیت خود را در سراسر جهان افزایش داده است . پامرانین ها به دو دسته خرسی و روباهی تقسیم می شوند . در هنگام خرید سگ پامرانین خرسی دقت کنید که حتما از فروشنگان مجاز مثل خریداری petloverskc شود .

سگ پامرانین خرسی

به پامرهایی گفته می شود که پوزه کوتاه تر ، چهره خندان تر و موهایی پرپشت تر دارند . سر پامرانین خرسی گرد تر و چشم های آنها به هم نزدیک تر است . سگ پامرانین روباهی پامرانین روباهی پوزه کشیده تری دارد و چهره اش جدی تر به نظر می رسد . گوش های تیز و صورت کشیده ویژگی های دیگر این سگ عروسکی هستند . فروش سگ پامرانین خرسی به خاطر جدابیتشان رو به افزایش است.

قیمت سگ پامرانین عروسکی

بهتر است بدانید که قیمت گذاری روی سگ های پامرانین بر اساس ظاهر آن ها صورت میگیرد و هر چه آن ها بامزه تر و کیوت تر باشند هزینه شان متغیر است. مرکز فروش petloverskc ، فروش سگ پامرانین را با عادلانه ترین و منصفانه ترین هزینه ها انجام میدهد.

فروش سگ پامرانین 1 قیمت سگ پامرانین عروسکی

تاریخچه

سگ پامرانین جزء سگ های سورتمه محسوب می شوند که از کشورهای ایسلند و لامپلند مشتق شده اند . البته به دلیل اینکه سگ پامر در منطقه ای به نام پامِرانیا اصلاح نژاد شده و تغییراتی در شکل ظاهری سگ ( کوچک شدن اندازه ) به وجود آمده، به نام پامرانین شناخته می شوند . سگ های گروه سورتمه کش جثه بزرگ تری داشتند و به عنوان سگ گله به کار گرفته می شدند . این نژاد سگ برای اولین بار در اواسط قرن 19 میلادی در کشور انگلستان مورد توجه مردم واقع شد و کم کم بعنوان یکی از نژاد های سگ خانگی شناخته شد .

ظاهر

سگ پامرانین ، پشمالو و از نژاد کوچک است و گوش‌هایی کوچک و نوک تیز دارد . چشم‌های آنها  براق و به رنگ مشکی است و دارای اندازه متوسطی هستند . سگ پامرانین گردنی کوتاه دارد . پوشش بدن آنها دو لایه و پف دار است و به رنگ های سفید ، قهوه ای ، کرم ، برنز ، حنایی و مشکی وجود دارند . دم  پامرانین نیز توسط موهای زیادی پوشیده شده است.

طول عمر :

16 سال

قیمت سگ پامرانین عروسکی 2 قیمت سگ پامرانین عروسکی

در مرکز فروش سگ پامرانین میبینید که که موی بلند سگ پامرانین نیاز به آراستن و شانه زدن روزانه دارد ، بهتر است شانه زدن را از قسمت سر شروع کرده ، موها را به چند تکه تقسیم و بصورت برعکس شانه کنید . استحمام در مواقع ضروری پیشنهاد می‌شود . پامرانین در سال اول  یکبار ریزش مو دارد. گوشها و چشم ها را بصورت روزانه تمیز کنید و بصورت منظم به دامپزشک مراجعه  کنید ، ریزش مو در این نژاد زیاد می باشد.

قیمت سگ پامرانین عروسکی ، شرایط نگهداری

پامرانین ( pomeranian ) حیوانات خانگی خیلی فعال و انتخاب خوبی برای ساکنین آپارتمان‌ها هستند و نیازی به حیاط ندارد . برخی از مسائل بهداشتی به دلیل عدم توجه به مراقبت از دندان ها ، چشم و گوش به وجود می آید . با کمی مراقبت می توان از این مشکلات اجتناب کرد . آنها مستعد از دست دادن دندان هایشان هستند و توصیه می شود به آنها غذای خشک داده شود .

شما می توانید خرید سگ پامرانین خرسی را از این مجموعه با اطمینان از داشتن سگی با خلوص صد در صد و کاملا اصیل انجام دهید . برای انتخاب مرکز فروش سگ پامرانین  خرسی  و اطلاع از قیمت سگ پامرانین خرسی ما تماس بگیرید .

۳۰ Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *