قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟ 1 قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟

قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟


قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟ پس حتما بخوانید !

قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟ قیافه بامزه و غرق در خنده سگ پامرانین و خز پفکی بدنش با آن دم برگشته و زیبا توانسته است فروش سگ پامرانین را در میان طرفداران حیوانات محبوب کند. آیا تصمیم به خرید یک سگ پامرانین گرفته اید ولی از خصوصیات آن چیزی نمی دانید ؟ نگران نباشید ما در این مقاله هر آن چه درباره این نژاد باید بدانید را به شما منتقل می کنیم.

سگ های پامرانین با این که با جثه کوچکشان شناخته می شوند اما اجداد بزرگ ان ها سورتمه کش های قطب بوده اند و داستان های دور و دراز و تاریخچه ای طولانی و البته جالبی دارند.

اولین چیزی که در خصوص سگ های پامرانین باید بدانید، نحوه دسته بندی آن هاست.

از روی ویژگی های ظاهری سگ های پانرامین دو دسته کلی دارند. سگ پامرانین خرسی، سگ پامرانین روباهی.

در ادامه این دو دسته را مختصرا برای شما شرح خواهیم داد.

سگ پامرانین خرسی

فروش سگ پامرانین 9 1 قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟

پامرانین هایی که پوزه کوتاه تر، چهره خندان و موهای پرپشت تر و صورت تپل تری دارند را با نام پامرانین خرسی می شناسند. آن ها چهره ای عروسکی و شوخ تری دارند که باعث شده ان ها را خرسی بنامیم. این پامرانین ها سر گرد تر و چشم های به هم نزدیکی دارند که ان ها را مظلوم تر نشان می دهد.

برای خرید سگ پامرانین خرسی با ما تماس بگیرید.

سگ پامرانین روباهی

قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟ 2 قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟

قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟ باید بدانید که سگ پامرانین روباهی با پوزه کشیده، چهره ای جدی تر، گوش های تیز و صورت کشیده شناخته می شود. توجه داشته باشید که که پامرانین ها از نسل سگ های اشپیتز هستند، کسانی که در کار فروش سگ  پامرانین هستند، میکس اشپیتز ژاپنی و پامرانین را به نام پامرانین روباهی با قیمت های بالایی می فروشند.

برای خرید سگ پامرانین روباهی با پت شاپ   Pet Lovers KC   تماس بگیرید

 

ویژگی های کلی سگ پامرانین

هر کس که به قسمت فروش سگ پامرانین سر میزند اول می پرسد که این سگ ها چگونه هستند و یا با چه ویژگی هایی شناخته می شوند ؟

پاسخ ما به این صورت است:

سگ پامرانین به غریبه ها حساس است و با دیدن آن ها شروع به پارس های طولانی مدت می کند.

گاهی آموزش های خانگی مثل آموزش جای دستشویی برای آن ها سخت و زمان زیادی را می طلبد.

_ سگ های پامرانین با دما و رطوبت بالا در معرض گرمازدگی قرار میگیرند پس بهتر است در روزهای خیلی افتابی به پیاده روی نروند.

_ در صورت خرید سگ پامرانین باید سعی کنید از زمان تولگی برای آموزش و تربیت ان ها وقت بگذارید وگرنه مشکل رفتاری برای این سگ ها پیش می آید که ممکن است آزار دهنده باشد.

_ سگ پامرانین با بچه ها خوب است و با آن ها کنار می اید ولی بهتر است زمانی در کنار کوچک تر ها قرار دارد مراقب ان ها باشید چرا که به خاطر جثه کوچکش اسیب پذیری بالایی دارد.

_ سگ پامرانین سگ های کوچکی هستند اما از رو به رو شدن با سگ های جثه بزرگ هیچ ترسی ندارند و حتی می توانند برای آن ها شاخ و شونه بکشند در واقع شجاع هستند و از چیزی باک ندارند. پس اگر سگ پامرانین خریداری کرده اید در صورت قرار گرفتن آن ها در مقابل سگ های بزرگ تر حواستان به آن ها باشد تا مبادا سگ های بزرگ تر به ان ها به خاطر همین مبارز طلبی، به آن ها اسیب برساند.

 

نکات مثبت سگ پامرانین

بسیار وفادار و زبر و رنگ است و خون گرمی و مهربانی خاصی دارد.

با صاحب خود به راحتی اخت می شود و رابطه خوب و نزدیکی با او خواهد ساخت.

با بچه های کووچک مهربان است و با آن ها حسابی سرگرم می شود.

برای صاحب خود ارزش زیادی قائل می شود و مدام می کوشد او را خوشحال کند و راضی نگه دارد.

سگ های پامرانین از نژاد سگ های باهوش هستند و اگر آموزش ها به ان ها به درستی اعمال شود بسیار سریع آن ها را یاد می گیرد.

برای زندگی در آپارتمان ها ایده آل هستند و نیاز به فعالیت های روزانه چندانی ندارند.

تنها 30 دقیقه فعالیت در شبانه روز برای خالی کردن انرژی آن ها بس است همین موضوع، فروش سگ پامرانین را بیشتر کرده است.

 

نکاتی که قبل از خرید سگ پامرانین باید به آن ها فکر کنید

قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟ پس ادامه مطلب را با دقت بخوانید. سگ های پامرانین اگر از تولگی نکات اجتماعی و مهارت های اجتماعی را فرا نگیرند ممکن است وقتی بالغ شدند با پارس های زیاد اذیت کننده شوند.

برای آموزش دستشویی به ان ها باید با صبر و حوصله تمرین کنید چراکه در یاد گرفتن این مورد کمی ضعیف عمل می کنند.

اگر سگ پامرانین برای طولانی مدت تنها بماند به اضطراب جدایی مبتلا میشود.

سگ های پامرانین نیاز به برس کشیدن روزانه دارند تا مو و پشم هایشان در حالت ایده آل قرار بگیرد.

 

تغذیه و نحوه غذا دهی به سگ پامرانین چگونه است؟

قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟ مشخص است که بعد از خریداری سگ بلافاصله باید به تغذیه سگ که یکی از نکات حیاتی آن ها به شمار می رود توجه کنید. غذاهای خشک بهترین غذا برای این سگ ها به شمار میروند، چرا که از دندان و لثه های سگ نگه داری می کند و ویتامین ها و مواد موردنیاز سگ را فراهم می کند. حساسیت غذایی در سگ پامرانین شایع است پس باید غذاهایی مختلف با طمع هایی متوع در اختیار این حیوان قرار دهید.

خوب است یک چهارم تا نصف لیوان از غذای خشک را در دو نوبت به سگ بدهید. توجه کنید که مقدار تغذیه سگ به اندازه، سن، ساختار بدن، سوخت و ساز و فعالیت آن وابسته است. سگی که فعالیت های زیادی دارد بیشتر از سگ کم تحرک به غذا احتیاج دارد. کیفیت غذا تاثیرگذار است و هر چه باکیفیت تر باشد، سلامت سگ را تضمین خواهد کرد.

 

قصد خرید سگ پامرانین را دارید ؟ همین حالا تماس بگیرید !

سگ پامرانین در ایران سگ های گرانی هستند و مراکز فروش سگ پامرانین با توجه به این که ظاهر هر توله چقدر جذاب تر باشد، میان 5 تا 15  میلیون تومن روی آن ها قیمت گذاری می کنند. باید بدانید که قیمت گذاری روی سگ ها به چندعامل بستگی دارد. اولین عامل تقاضا برای هر سگ و هر نژاد چقدر در میانه مردم شایع است.

و عامل بعدی این که سگ ها میان چندین واسطه جا به جا می شوند تا به دست خریدار برسند.  خیلی از مواقع شما از فروشنده سگ درخواست سگی می کنید که آن ها سگی که شما در نظر دارید را ندارند  و آن را از واسطه میخرند که آن واسطه هم آن را از یک پرورش دهنده سگ خریداری کرده است.

پس سعی کنید سگ را مستقیما از پرورش دهنده ها خریداری کنید و حواستان باشد که سگ پامرانین را قبل از ۲ ماهگی خریداری نکنید.بهتر می شود که در صورت امکان بعد از خرید پول را به شکل کامل پرداخت نکنید و اول سگ را به کلینیک دامپزشکی ببرید تا سلامت سگ به طور کامل تایید شود.

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *