فروش سگ چاوچاو در پت لاور فروش سگ چاوچاو در پت لاور

فروش سگ چاوچاو در پت لاور


فروش سگ چاوچاو در پت لاور

سگ چاو چاو نژادی از سگه که بخاطر ظاهر جالب و منحصر به فردش که ما رو یاد شیرها می ندازه معروف شده. البته چاوچاو علاوه بر ظاهر زیباش ویژگی های شخصیتی فوق العاده ای هم داره که بهتره اونا رو نادید نگیریم. فروش سگ چاوچاو در پت لاور انجام می شه و از همین جهت می تونین با ما تماس بگیرین.

برخی افراد معتقدن ویژگی های اخلاقی سگ چاو چاو کمی شبیه گربه هاست، در صورتی که خیلی از صاحبان چاوچاو ها گفتن این نژاد با فردی که بیشترین مراقبت رو ازش به عمل میاره، پیوندی جدانشدنی برقرار می کنن.

عمر متوسط نژاد چاوچاو در صورتی که ازش به خوبی نگهداری بشه و غذای خوبی بخوره، بین ۹ تا ۱۵ سال هست. سر این سگ‌ها نسبت به جثه‌ای که دارن، تقریبا بزرگ تره و بخاطر همین قیافه‌ش یه جورایی کاریکاتوری شده! کف پاهای عقبی چاو چاو هم صاف هست.

فروش سگ چاوچاو 1 فروش سگ چاوچاو در پت لاور

سگ چاوچاو بخرم یا نه؟

چاوچاوها معمولا با یکی از اعضای خونواده  بیشتر اخت می شن ولی با بقیه خانواده هم مهربون هستن. داشتن سگ چاوچاو برای کسانی که تاحالا سگ نداشتن توصیه نمی شه.

علتش هم می تونه این باشه که این نژاد نیاز به صاحبی داره که تجربه برخورد و رفتار مناسب با سگ های باهوش و سرخود  رو داشته باشن. همچنین اگر جزو کسانی هستین که بیرون از خونه کار می کنن وقت آزاد زیادی برای اختصاص دادن به سگتون ندارین، خرید سگ چاوچاو برای شما پیشنهاد نمی شه.

فروش سگ چاوچاو

اگه تصمیم گرفتین یه سگ بامزه و قشنگ بخرین، به نظر ما سگ چاو چاو یکی از بهترین گزینه ها برای شماست . این سگ های دوست داشتنی در پت لاور به فروش می رسن.

فروش سگ چاوچاو در این مرکز با قیمتی عادلانه و منصفانه صورت می گیره و جالبه که بدونین سگ چاوچاو جزو گرون ترین و اشرافی ترین سگ های دنیا به شمار میره.

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *