فروش سگ چاوچاو خرسی فروش سگ چاوچاو خرسی

فروش سگ چاوچاو خرسی


فروش سگ چاوچاو خرسی

پت لاور به فروش سگ چاوچاو خرسی میپردازد برایی همین تصمیم گرفتیم در مقاله ای شما را با این سگ ها اشنا کنیم.

 ‬سگ چاو چاو ‬نژاد‭ ‬تک‭ ‬و‭ ‬بسیار‭ ‬قدیمی‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬جزو‭ ‬اولین‭ ‬گروه‌های‭ ‬جدا‭ ‬شده‭ ‬از‭ ‬گرگ‌هاست‭ ‬و‭ ‬تحلیل‭ ‬DNA‭ ‬آن‭ ‬نیز‭ ‬نشان‭ ‬داده‭ ‬که‭ ‬منشا‭ ‬آن‭ ‬به‭ ‬سیبری‭ ‬و‭ ‬مغولستان‭ ‬بر‭ ‬می‌گردد‭ ‬و‭ ‬بعدها‭ ‬به‭ ‬عنوان‭ ‬سگ‭ ‬نگهبان‭ ‬قلعه‭ ‬در‭ ‬چین‭ ‬استفاده‭ ‬شده‭ ‬است‭.‬ چاو چاو یک سگ شرق آسیایی, سگ نژاد و یکی از اولین سگ های اهلی شده دوسط انسان می باشد. 

اعتقاد بر این است که مدل شیر سنگی مجسمه در معابد بودایی که گارد معابد بوده است،این نژاد است. پوست قهوه ای محکم و بسیار متراکم به خصوص در ناحیه گردن که این تصور را از سگ به وجود می آورد که او دارای یال است و هم چنین ساختار مستقیم پاهای عقبی از ویژگی های متمایز کننده این نژاد می باشد.

به گفته پت لاور ، این نژاد سگ بخاطر حالت فیزیکی و جسمانی که دارد با نام های ” سگ چاوچاو پاندا ” و ” سگ چاوچاو خرسی ” معروف است.

آموزش و تربیت سخت، سگ چاوچاو مطیع ترین سگ در بین نژادهای سگ به حساب نمی آید ولی قدرت یادگیری خوبی دارد. برخی از متخصصان براین باورند که چاوچاو هایی که مو کوتاه دارند خیلی بهتر از چاوچاو های که مودراز دارند می توانند یاد بگیرند.

فروش سگ چاوچاو 8 فروش سگ چاوچاو خرسی

نیازمندی های فعالیتی

چاو چاو جز دسته سگ های بزرگ است اما تنها نیاز به ورزش در این نژاد برای حفظ سلامتی او است. آنها بیشتر در ماه های سرد و در زمستان فعال هستند و پوشش ضخیم آنها باعث می شود که در ماه های گرم سال تمایل شان به فعالیت کم شود.

پیاده روی در روز و به صورت گاه به گاه در حیاط یا پارک جز نیاز های فعالیتی روزانه مورد نیاز او است. آنها می تواند به همان اندازه که در حومه شهر و یا شهرستان ها خوش حال هستند،در مزارع نیز رشد خوب و روحیه خوبی داشته باشند.
آنها می توانند حالت تهاجمی نسبت به غریبه ها و سایر حیوانات داشته باشند که باید آموزش درستی در این زمینه ببینند.

فروش سگ چاوچاو خرسی در پت لاور

پت لاور یکی از مراکز معتبر در زمینه فروش انواع سگ های خانگی ، نگهبان و شکاری است که فروش سگ چاوچاو را زیر نظر کارشناسان انجام می دهد . برای دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

بقیه خدمات ما:
فروش سگ پامرانین

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *