فروش سگ پامرانین بو فروش سگ پامرانین بو

فروش سگ پامرانین بو


فروش سگ پامرانین بو در مجموعه پت لاور

سگ پامرانین ( pomeranian ) یکی از کوچکترین نژادهای سگ خانگی است. این سگ خانگی دارای نژادهای مختلفی می باشد که این نژاد ها بخاطر شباهتی که به دیگر حیوانات دارند اسم های آن حیوانات را به عنوان پسوند بعد اسم خود گرفته اند. ابنجا مرکز فروش سگ پامرانین است و شما میتوانید پامرانین های سالم و اصیلی را از این مرکز تهیه کنید. فروش سگ پامرانین در این مجموعه با حساسیت بالایی صورت میگیرد و روز به روز در حال افزایش است.

نژاد پامرانین از سگ ‌های سورتمه نواحی ایسلند ، آلمان و لهستان مشتق شده ‌است، البته نام این نژاد از منطقه پامرانیا گرفته گشته است.

در منطقه پومرانی از نژادهای قدیمی اشپیتزها از کشورهای دوردست شمالی پرورش داده شدند.

فروش سگ پامرانین 14 1 فروش سگ پامرانین بو

یک نوع از این نژاد به خاطر شباهت زیادی که از لحاظ ظاهری به روباه دارد اسم “سگ پامرانین روباهی” را به خود گرفته است و نوع دیگر این سگ به خاطر شباهت زیاد به خرس ها اسم “سگ پامرانین خرسی” را گرفته است.

پامرانین از نژاد سگ های عروسکی ( Toy ) می باشد که وزن و جثه بسیار کوچکی دارد. شما می توانید این سگ را به راحتی در بغل بگیرید و با خود به بیرون ببرید. قبل از خرید این سگ بهتر است بدانید که این سگ مانند سگ هاسکی و دیگر سگ های مناطق سردسیر مخصوص آب و هوای معتدله و تاحدودی سرد می باشد و این سگ رابطه خوبی با گرمای زیاد ندارد و باعث اختلال در عملکرد بدن این سگ خانگی می شود.

یکی از سوالاتی که در مرکز فروش سگ پامرانین بسیار پرسیده می شود نحوه تغذیه آنهاست . بهترین غذا برای این سگ‌ ها غذا‌های خشک و مخصوص است،

هوش پامرانین ها

آموزش و تربیت آسان، پامرانین یک سگ کوچک باهوش است که شما به راحتی می توانید این سگ را تربیت کنید.
بهترین زمان برای تربیت هر حیوانی زمان کودکی و قبل از بلوغ آن است.
همچنین پامرانین ها باید آموزش ببینند که جلوی پای صاحب خویش حرکت نکنند زیرا احتمال آسیب دیدن دارند.

تماس با مرکز فروش سگ پامرانین بو

پت لاور یکی از واردکنندگان حرفه یا سگ های شکاری ، نگهبان و خانگی است و به فروش سگ پامرانین زیرنظر متخصصین می پردازد . شما هم برای خرید سگ موردنظر خود میتوانید با پت لاور تماس بگیرید.

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *