فروش سگ پامرانین 8 سگ های وفادار

فروش سگ پامرانین


سگ های وفادار

سگ های وفادار – فروش سگ پامرانین و چاوچاو روز به روز بیشتر می شود و این امر به ما نشان می دهد که تمایل مردم به داشتن سگ روز به روز بالاتر می رود. با وجود دشواربودن انتخاب سگ، عواملی وجود دارد که این کار را ساده می‌ کند. برای انتخاب بهترین و وفادارترین نژاد سگ، باید تمام گزینه‌ های خود را ارزیابی کنید.

دقت داشته باشید که در این کار عجله نکنید؛ زیرا با درنظرگرفتن شیوه زندگی، میزان انرژی، محدودیت‌ های بهداشتی و اندازه می‌توانید بهترین انتخاب را رقم بزنید. با پت لاور همراه باشید.

پامرانین

این سگ بسیار باهوش، زیرک، سرزنده، مشتاق برای آموختن، بسیار باوفا و شجاع می باشد. با سایر سگ ها و حیوانات به خوبی کنار می آید.

اما بعضی از پامرانین ها شهامتی فراتر از جثه و توان خود دارند که باعث حمله آنها به سایر سگ ها می شود. صدای بلند آنها می تواند شما را نسبت به اتفاقات مختلف آگاه سازد.

اگر می خواهید نسبت به هر موضوعی واکنش نشان ندهد باید از سنین کم مورد آموزش هایی جدی قرار گیرد. نگهداری از این سگ بامزه کوچک برای کودکان پیشنهاد نمی شود.

خلق و خوی پامرانین به چند فاکتور از جمله : وراثت، تربیت، ساختار بدن و اجتماعی شدن، بستگی دارد.

نژاد سگ پامرانین بسیار جدی و کنجکاو هستند و دوست دارند با مردم ارتباط برقرار کنند که باعث می شود وقتی بزرگ شدند پرخاشگر و یا گوشه گیر نباشند.

مانند همه سگ ها آن ها هم ها نیاز دارند تا زودتر و قبل از بلوغ اجتماعی شوند. باید زمانی که سن کمی دارند آن ها را در معرض تعداد زیادی، نشانه ها و آزمایشات مختلف قرار دهید تا نسبت به موضوعات عادی روزمره عادت کند.

فروش سگ پامرانین در این مجموعه صورت میگیرد و برای اطلاع از قیمت ها کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید.

سگ های وفادار – داشهوند (Dachshund)

Dachshund On White 01 سگ های وفادار
این سگ‌ های پا‌کوتاه و زیبا بر‌خلاف جثۀ کوچکشان بسیار شجاع و باوفا هستند. داستان‌ های زیادی دربارۀ نجات خانواده از آتش‌سوزی و حتی حملۀ خرس‌ ها از جانب این رفیق‌ های کوچوله شنیده شده است..

گلدن رتریور (Golden Retriever) 

GoldenRetriever سگ های وفادار
این نژاد از محبوب‌ترین نژادهای سگ در دنیاست؛ زیرا بسیار باهوش و بامحبت است و رفتاری مناسب از خود در مقابل کودکان و خانواده نشان می‌ دهد و برخلاف ظاهر زیبایش، برای شکار و مسابقات تیراندازی نیز استفاده می‌ شود.

 

سگ های وفادار – شیتزو (Shih Tzu) 

Shih Tzu On White 03 سگ های وفادار
این نژاد به کشور چین تعلق دارد. کلمه شیتزو به چینی به معنی شیر است. در ایران این نژاد بسیار محبوب بوده و یکی از بهترین نژادهای سگ‌ های آپارتمانی محسوب می شود.

 

روت وایلر (Rottweiler)

Rottweiler On White 10 سگ های وفادار
به‌ احتمال زیاد، این سگ‌ ها را به‌ عنوان حیوانات وحشی و گیرنده در فیلم‌ های هالیوودی دیده‌ اید؛ اما این نژاد یکی از نژاد های مهربان و وفادار در دنیاست. این سگ‌ ها علاقه خاصی به صاحب خود پیدا می‌ کنند و محافظ خوبی برای خانه و خانواده شما هستند. پس اگر نژادی می‌ خواهید که از ملک شما محافظت کند و دوست خوبی نیز برای شما باشد، روت وایلر بهترین انتخاب برای شماست.

 

ژرمن شپرد (German Shepherd) 

German Shepherd on White 00 سگ های وفادار
وفاداری و برتری این نژاد به دنیا ثابت شده است؛ این سگ‌ها بسیار باهوش و بامحبت هستند و در خانه و آپارتمان نیز می‌ توان نگهداری کرد؛ زیرا ژرمن شپردها هوش فراوانی دارند و به‌راحتی تربیت می‌ شوند.

بیگل (Beagle)

Beagle On White 07 سگ های وفادار
در فیلم‌های زیادی شاهد نقش‌آفرینی این نژاد بوده‌ایم؛ بنابراین، در وفاداری آن‌ها شکی نیست. از بیگلزها در فعالیت‌هایی همچون ردیابی مواد مخدر و شکار استفاده می‌ شود؛ اما این به این معنی نیست که نمی‌ توان از آن‌ها به‌عنوان سگ خانواده نیز استفاده کرد.

آکیتا  (Akita) 

Akita On White 01 سگ های وفادار
این نژاد خصوصیات مثبت بسیاری همچون هوشیاری، شجاعت، مهربانی و وفاداری دارد که در فیلم Hachi می‌ توانید نمونه کاملی از وفاداری آن به انسان را مشاهده کنید.

لابرادور رتریور 

Labrador Retriever On White 01 سگ های وفادار
یکی از محبوب‌ ترین و وفادارترین نژاد سگ در آمریکا، لابرادور رتریورها هستند؛ زیرا بسیار مهربان و باهوش‌ اند و هیچ خطری برای خانواده ندارند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *