سگ های مینیاتوری 3 سگ های مینیاتوری

سگ های مینیاتوری


سگ های مینیتوری و جیبی

علاقه به داشتن حیوانات خانگی و سگ های مینیاتوری زیاد شده و فروش سگ پامرانین به علت مینیاتوری بودنش بیشتر شده است و اما بگذازید خیالتان را راحت کنیم سگ های جیبی و مینیاتوری یا به اصطلاح دیکر فنجانی وجود ندارند ! بلکه این سگ ها همه توله سگ هایی هستند که هنوز کاملا رشد نکرده اند .

اما باز هم نا امید نشوید ! سگ های کوچک حتی اگر در یک قنجان جا نشوند باز هم برای آپارتمان ها مناسب هستند و به راحتی می توان آن ها را بغل کرد و به گردش برد. با ما همراه باشید تا با چندتا از سگ های کوچک آشنا شویم.

سگ شی هواهوا

این سگ با آن چشمان درشت ، جثه کوچک و بغلی یکی از سگ های خانگی پرطرفدار و محبوب است . هوش بالا و زیبایی ظاهری اش باعث شده خیلی ها این سگ را به عنوان حیوان خانگی برگزینند.  اسم های دیگر این سگ شی واوا ، چی هوا و … می باشد.

او درون جثه کوچک خود، شخصیت چند بعدی دارد. او عاشق بازی و سرگرمی است و همیشه کنار صاحباش می باشد. در خانه دنبال آن‌ ها راه می‌ رود و بسیاری مواقع، بیرون از خانه، در کیف‌ های دستی آن‌ ها می‌ نشیند. رابطه محکم میان شی هواهوا و صاحبش اصلا عجیب نیست. او حتی امکان دارد در این راه افراط هم بکند. عمر سگ های شی هواهوا از 15 سال بیشتر می باشد.

سگ های مینیاتوری 4 سگ های مینیاتوری

سگ های مینیاتوری – سگ پامرانین

سگ هایی هستند که آن قدر جذاب و بامزه هستند که نمی توانید فکرش را بکنید . این سگ ها مثل یک عروسک بامزه با شما همه جا می آیند و به علت جثه کوچکشان به راحتی به آپارتمان ها عادت می کنند. برای همین فروش سگ پامرانین رو به افزایش است و خواستار زیادی دارد .

سگ های پامرانین میان 12 تا 16 سال عمر می کنند و اگر به وضع سلامت آن ها رسیدگی شود اصولا سگ های سالمی هستند. سگ های پامرانین پشمالو هستند و با آن جثه کوچکشان صدای بلند و عجیبی غریبی دارند . برای همین می توانید از آن ها بع عنوان سگ های نگهبان استفاده کنید. فروش سگ پامرانین در این مجموعه با قیمتی عادلانه صورت میگیرد.

فروش سگ پامرانین 7 سگ های مینیاتوری

سگ پودل

یکی دیگر از سگ های مینیاتوری ، سگ های پودل هستند که اصلا موهایشان نمی ریزد ! این سگ های بامزه چهره ای لاکچری دارند و می توان آن ها را به عنوان سگ هایی عروسکی یاد کرد .

پودل ها برای زندگی در آپارتمان خوب هستند. اگر فعالیت بدنی روزانه متوسط خود را داشته باشند ،در داخل ساختمان نسبتا غیر فعال است و بدون حیاط نیز میتواند زندگی می کند. می تواند آب و هوای گرم و یا سرد را تحمل کند و در دمای اتاق راحت نگه داشته می شود.

سگ های مینیاتوری 1 سگ های مینیاتوری

فروش سگ پامرانین ، چاوچاو و … در این مجموعه با توجه به اصالت و سلامت صورت میگیرد و سگ های وارداتی این مجموعه به شکل صحیح و اصولی به دست صاحبانشان می رسند. برای اطلاعات بیشتر با 09121268546 تماس بگیرید.

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *