سگی که اسباب بازی هایش را خراب می کند سگی که اسباب بازی هایش را خراب می کند

سگی که اسباب بازی هایش را خراب می کند


باز هم با مقاله ای مفید (( سگی که اسباب بازی هایش را خراب می کند )) برگشتیم تا اطلاعات شما را در زمینه نگهداری از سگ ها بالا ببریم!
با پت لاور دوست همیشگی سگ های خانگی که به فروش سگ ها به شکلی تخصصی می پردازد همراه باشید.

 

فروش سگ چاوچاو و پامرانین

آیا سگ دارید؟ آیا اسباب بازی های گران قیمتی را که برای سگتان میخرید بعد از چند دقیقه شاهد تخریب آن توسط سگتان هستید؟ نه تنها این کار یک مشکل پر هزینه برای شما است، بلکه برای سگ تان هم خطرناک است که ممکن است تکه‌های اسباب‌بازی را بخورد.

تربیت سگ تان برای بازی با اسباب بازی هایش!

با رعایت چند نکته در مورد بهترین اسباب‌بازی‌ها و کمی راهنمایی برای سگ تان، شما و سگ تان می‌توانید برای مدتی طولانی از اسباب‌بازی هایش لذت ببرید.
مقاله آموزشی زیر برای آن نوع از سگ هایی است که روحیه ی شاد و بازیگوش دارند از تخریب اسباب بازی هایشان لذت میبرند. این آموزش برای سگ‌هایی که بسیار حساس و عصبی هستند و به ویژه آن‌هایی که برای اسباب بازی هایشان گارد میگیرند مناسب نیست.

بهترین و بی خطرترین اسباب بازی برای سگ شما و نیز برای جیب شما اسباب بازی های با جنس خوب است که باید پیدا کنید. همچنین خرید اسباب‌بازی هایی که کمی بزرگ‌تر از دهان سگتان هستند به شما و سگتان بسیار کمک میکند. شما می‌توانید انواعی از اسباب‌بازی های با دوام و مخصوص به سگ را در سایت های فروش ملزومات حیوانات خانگی پیدا کرده و بهترین آن ها را از لحاظ کیفیت برای مقاومت در برابر جویدن را خریداری کنید.

بعد از گرفتن چند اسباب‌بازی قوی برای سگ خود، باید به سگ خود بیاموزید که چطور با آن‌ها بازی کند ، بدون اینکه آن‌ها را نابود کند. از سگ خود بخواهید که با اسباب بازی اش بازی نکند یا یک ترفند دیگر را که می‌داند ، انجام دهد. اگر او از حرف شما اطاعت کرد، اسباب بازی اش را به او بدهید و کنار او بمانید. اگر او به خوبی با جایزه اش بازی کند، او را با تمجید، توجه و تشویقی خوراکی تشویق کنید. اگر شروع به پاره کردن اسباب‌بازی می‌کند یا سعی می‌کند آن را بشکند، او را سرزنش کرده و اسباب بازی را از جلوی او بردارید.

این کار را بر روی سگتان امتحان نکنید اگر:

اگر سگ شما وقتی در حال جویدن اسباب‌بازی است عصبانی به نظر می‌رسد و یا اگر برای اسباب‌بازی گارد میگیرد، احتمالا به این معنی است که سگ شما مشکل جدی تری داشته باشد.

در این مورد من توصیه می‌کنم که نکات ذکر شده را در زمینه آموزش به او رها کنید و احتمالا داشتن یک مربی خوب به شما کمک می‌کند تا به سگتان آموزش درست رفتار کردن با اسباب بازی هایش را بدهید.
توصیه می‌کنم که سگ تان را با یک اسباب‌بازی جدید تنها رها نکنید تا زمانی که مطمئن شوید که او عادت به بازی کردن بدون خراب کردن اسباب‌بازی را داشته‌است.

توانایی ترک کردن سگ تان با اسباب‌بازی‌هایی مثل چیزهای جویدنی می‌تواند به او کمک کند که او را بسیار خوشحال کرده و حتی از اضطراب جدایی جلوگیری کند اما به شرطی که او رفتار استفاده ی درست از اسباب بازی هایش را یاد گرفته باشد. زمانی که سگ شما خوب بازی می‌کند.

می توانید اسباب بازی های اضافی اش که با آن ها بازی نمی کند را جمع آوری کرده و به معرفی اسباب بازی های جدید به او بپردازید، سپس بعد از چند مدت اسباب بازی هایی که قایم کرده بودید را در دسترس او قرار داده تا برایش تازگی داشته باشد.

 

فروش سگ پامرانین و چاوچاو توسط تیم حرفه ای پت لاور

اگر به اسم مجموعه petloverskc ( به معنی عاشقان حیوانات خانگی ) دقت کنید، درمی یابید که این مجموعه مرتبط با حیوانات خانگی بوده و کسانی که اینجا به فعالیت مشغول هستند به فروش سگ های اصیل و سالم ( فروش سگ پامرانین و چاوچاو ) می پردازند.

مشاورین این مجموعه به شما در انتخاب سگ مناسب با شرایط شخصی شما، کمک می کنند.  کافیست برای اطلاعات بیشتر همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *