دزدیدن غذا توسط سگ را ترک دهید دزدیدن غذا توسط سگ را ترک دهید!

PuppyFind.com,1053224


باز هم با مقاله ای مفید (( دزدیدن غذا توسط سگ را ترک دهید! )) برگشتیم تا اطلاعات شما را در زمینه نگهداری از سگ ها بالا ببریم!
با پت لاور دوست همیشگی سگ های خانگی که به فروش سگ ها به شکلی تخصصی می پردازد همراه باشید.

 

فروش سگ چاوچاو و پامرانین

از دزدیدن غذا توسط سگ خود جلوگیری کنید (در واقع با دور نگه داشتن سگتان از دسترس غذاها، به او یاد بدهید که این رفتار را ترک کند).

یک تشویقی  بر روی پیشخوان بگذارید وبا گفتن عبارت” نکن یا دست نزن” او را از برداشتن تشویقی منع کنید. این کار را در بازه های زمانی متفاوت، با آیتم‌های متفاوت انجام دهید. چگونه این کار را انجام دهید؟

دزدیدن غذا توسط سگ را ترک دهید!

یک تکه کوچک ازتشویقی یا غذا را  روی پیشخوان در حالی که با دستتان  آن را پوشانده اید ، قرار دهید. به هرگونه تلاش او برای گرفتن تشویقی از شما توجه نکنید. در این زمان نگویید ” نکن یا دست نزن “، فقط صبور باشید و لبخند بزنید. این کار را تمرین کنید تا زمانی که سگ تان ” تلاش نکردن برای گرفتن تشویقی ” را بلافاصله بعد از این که آن را روی پیشخوان قرار می دهید و سپس آن را با دست خود مپوشانید، تمرین کند.

اکنون تشویقی خود را بر روی کابینت قرار دهید بدون اینکه روی آن را بپوشانید – اما اگر سگ شما تصمیم گرفت که آن را بگیرد، آماده پوشش دادن آن باشید. برای ایجاد رفتار آرام و چشم‌پوشی از برداشتن غذا از روی پیشخوان توسط سگتان. این کار را تمرین کنید تا زمانی که سگ تان یاد بگیرد.
به آرامی به فاصله میان خود و تشویقی را روی پیشخوان  اضافه کنید.

حال شروع به افزایش مقدار زمانی که سگ تان باید قبل از اینکه شما تشویقی را در دسترس او قرار دهید، صبر کند بپردازید.. زمانی که اینکار را تمرین می‌کنید ، نزدیک او بمانید.
کارهای کوچکی را به صورت اختیاری برای آموزش بهتر به سگتان در کنار تمرین‌کردن با  مواد غذایی بر روی پیشخوان و در مناطق مختلف نیز انجام دهید.
البته سعی کنید یک این دو عوامل را هم به کارهایتان اضافه کنید.

اگر در برخی موارد به طور تصادفی سگتان غذا یا تشویقی را به دست آورد، در واقع بدانید که کار بزرگی انجام نداده، اما نهایت تلاش خود را بکنید که با سرعت مناسب عکس العمل انجام دهید که این اتفاق پیش نیاید.

 

فروش سگ پامرانین و چاوچاو توسط تیم حرفه ای پت لاور

اگر به اسم مجموعه petloverskc ( به معنی عاشقان حیوانات خانگی ) دقت کنید، درمی یابید که این مجموعه مرتبط با حیوانات خانگی بوده و کسانی که اینجا به فعالیت مشغول هستند به فروش سگ های اصیل و سالم ( فروش سگ پامرانین و چاوچاو ) می پردازند.

مشاورین این مجموعه به شما در انتخاب سگ مناسب با شرایط شخصی شما، کمک می کنند.  کافیست برای اطلاعات بیشتر همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *