جلوگیری از غر زدن سگ ها جلوگیری از غر زدن سگ ها

جلوگیری از غر زدن سگ ها


باز هم با مقاله ای مفید (( جلوگیری از غر زدن سگ ها )) برگشتیم تا اطلاعات شما را در زمینه نگهداری از سگ ها بالا ببریم!
با پت لاور دوست همیشگی سگ های خانگی که به فروش سگ ها به شکلی تخصصی می پردازد همراه باشید.

 

فروش سگ چاوچاو و پامرانین

سگ من از تختش محافظت می‌کند. اگر به تختش نزدیک ‌شوم، او می‌غرد: من نباید با او رفتار خاصی بکنم ؟ آیا او رفتار بد خودش را تقویت نمی‌کند ؟

نه، این طور نیست. شما نمی‌توانید به حالات احساسی سگتان مجازات یا پاداش بدهید و  پاداش را به شیوه‌ای که برای رفتارهای دیگر استفاده میکنید، به کار ببرید. سگ شما در حال ارتباط با شما است و به شما نشان میدهد که او ناراحت است و شما باید تلاش کنید تا او را قانع کنید که ذهنیت خود را تغییر دهد و باعث شوید که کم‌تر غرولند کند. اگر به تخت‌خواب او نزدیک شوید چه غر بزند چه نزد، به او تشویقی بدهید.تشویقی دادن به سگ به رفتار او بستگی ندارد.

با این حال، این کار همچنین به جلوگیری از ناراحتی و غرولند او حداقل در طول این فرآیند کمک می‌کند. شما باید بتوانید به اندازه کافی به تختخوابش نزدیک شوید از جایی که او متوجه شما می‌شود و شروع به غرش کردن نمی‌کند، برای انجام این کار با تکان دادن تشویقی در دستتان شروع  به این کار کنید و سپس نزدیک‌تر شوید. وقتی که از نزدیک شدن به تخت‌خواب خوشحال شد سپس بیشتر نزدیک شوید.

یک مثال انسانی برای درک موضوع

تصور کنید که در یک مهمانی خانگی حضور دارید وناراحت هستید، سردرد دارید و تصمیم می‌گیرید برای مدتی تنها در یک اتاق‌خواب استراحت کنید. عمه شما که می‌خواهد با شما صحبت کند، در این حال با عصبانیت به او می‌گوبید که  فقط می‌خواهید تنها باشید، و او هم به خاطر رفتار بد شما به شما فشار می‌اورد.

ممکن است دفعه بعد که به سراغ شما می‌آید، این ناراحتی در دلتان مانده باشد و یا حتی ممکن است سر او جیغ بکشید. اما آیا شما با این کار احساس راحتی خواهید کرد؟ نه ، شما احتمالا احساس بدتری خواهید داشت. شما برای رفتار خود ” مجازات ” شده‌اید، اما آیا عمه شما کاری کرد که این موضوع از دلتان بیرون برود؟

حالا به او به آرامی بگویید که شما می‌خواستید تنها باشید و او میگوید: ” بسیار خوب ، من درک می‌کنم، “او شما را تنها میگذارد به همراه مشتی شکلات! ” بعد از یک ساعت که دوباره برمی گردد تا به شما سر بزند و یک تکه کیک هم به همراه خود می آورد.

به زودی، صرف‌نظر از اینکه قبل از این چه احساسی داشتید، الان دیگر ممکن است زیاد ناراحت نباشید، شما ممکن است حتی خیلی کم با او صحبت کنید ولی او شما را با ناز و نوازش به ادامه مهمانی تشویق میکند.

آیا به شما به خاطر دامن زدن به اتفاقات بد پاداش داده می‌شود؟ شما احساس سرزندگی بیشتری دارید؟  آیا عمه ی شما رفتار سرزندگی شما را تقویت می‌کند ( به معنای این است که دوباره برایتان اتفاق بیفتد ) ؟ احتمالا نه.

حالا برای جلوگیری از غر زدن سگ ها چه نتیجه ای می گیریم؟

آخرین مرحله این است که سگ‌ها با تداعی کردن یک موضوع را یاد می‌گیرند. به سگتان بیاموزید که منتظر شما باشد و سپس وقتی که به سمت او میروید با رفتار های خود نشان دهید که چیزی برای نگرانی و پارس کردن او وجود ندارد و اتفاقی قرار نیست بیافتد که باعث ناراحتی او شود.

در ضمن شما هم نگران  پاداش دادن به رفتارهای او نباشید. در موقعیت های احساسی به خوبی فکر کنید سپس شروع به واکنش نشان دادن کنید.

 

فروش سگ پامرانین و چاوچاو توسط تیم حرفه ای پت لاور

اگر به اسم مجموعه petloverskc ( به معنی عاشقان حیوانات خانگی ) دقت کنید، درمی یابید که این مجموعه مرتبط با حیوانات خانگی بوده و کسانی که اینجا به فعالیت مشغول هستند به فروش سگ های اصیل و سالم ( فروش سگ پامرانین و چاوچاو ) می پردازند.

مشاورین این مجموعه به شما در انتخاب سگ مناسب با شرایط شخصی شما، کمک می کنند.  کافیست برای اطلاعات بیشتر همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *