بیماری های شایع سگ پامرانین 1 بیماری های شایع سگ پامرانین

بیماری های شایع سگ پامرانین


[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”بیماری های شایع سگ پامرانین” font_container=”tag:h2|font_size:35|text_align:right|color:%23dd3333″ use_theme_fonts=”yes” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22color%22%3A%22%23dd3333%22%2C%22font-size%22%3A%2235%22%7D%7D”][vc_column_text]قبل از این که به قسمت فروش سگ پامرانین بروید باید اطلاعاتی در زمینه بیماری های شایع سگ پامرانین کسب کنید.

بیماری های شایع سگ پامرانین – پامرانین ها یک نژاد با طول عمر طولانی هستند و میتوانند 12 تا 16 سال زندگی کنند. اما آنها مستعد برخی از مشکلات بهداشتی مشترک سگ های کوچک هستند. اگر شما یک پامرانین دارید، باید بدانید که مشکلات بهداشتی معمول ممکن است برایش پیش بیاید.

البته همه آنها تحت تأثیر مشکلات بهداشتی معمول که در زیر توضیح داده شده اند،  قرار نمیگیرند اما شما باید این موارد را در نظر داشته باشید. فراموش نکنید یکی از مراکز فروش سگ پامرانین سالم و اصیل همینجاست و شما با تماس با ما می توانید سگ مورد نظر خود را خریداری کنید.

[/vc_column_text][us_btn link=”url:tel%3A09121268546|||” align=”center” label=”خرید سگ پامرانین سالم”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

هیپوگلیسمی

هیپوگلیسمی، که حالت غیر طبیعی افت قند خون است، یکی از شایعترین مشکلات سلامتی پامرانین ها است. این حالت میتواند به درگیری سیستم عصبی منجر شود، در نتیجه تشنج و حتی کما رخ دهد.

درمان یک سگ با حمله هیپوگلیسمی را باید سریع انجام داد، علت آن این است که حتی یک مورد خفیف هیپوگلیسمی میتواند به سرعت منجر به آسیب عصبی شود و حتی آسیب دائمی مغز را بوجود اورد.
بنابراین جلوگیری از وقوع هیپوگلیسمی در پامرانین ها، بهترین روش است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

بیماری دندان و لثه

این بیماری به علت اندازه کوچک دهان ان ها  به وضوح دیده میشود،زیرا کوچک بودن فک سبب تراکم و بهم چسبیدن بیش از حد دندان ها میشود که به نوبه خود موجب میشود مشکل دندان ها بوجود آید.

به علت دندان های بیش از حد، غذا به راحتی میان دندان ها به دام می افتد ،به خصوص اگر شما دندان های سگ خود را به طور مرتب مسواک نزنید و میتواند موجب ایجاد پلاک روی دندان ها شود.
شما میتوانید از دندان های سگ خود با مسواک زدن روزانه مراقبت کنید. پرهیز از میان وعده های نشاسته ای و شیرین نیز کمک کننده است.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”10218″ size=”full” animate=”aft”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بیماری های شایع سگ پامرانین – کلاپس تراشه سگ پامرانین:

این حالت عمدتا در سگ های کوچک تر به ویژه شی هوا هوا، پامرانین و پودل های بسیار ریز رخ میدهد. هم چنین در سگ هایی که اضافه وزن دارند!
تراشه یا نای از حلقه های غضروفی تشکیل شده است که وقتی این حلقه ها سفتی عادی خود را نداشته باشند، روی هم میخوابند و کلاپس و تنگی ایجاد میکنند.

نشانه های این مشکل سرفه و تنفس سخت و شدید است و با فشار و استرس بد تر میشود. سرفه ممکن است زمانی رخ دهد که سگ در حال نوشیدن یا خوردن چیزی است.
دارو های برونکودیلاتور میتوانند علائم خفیف تا متوسط را درمان کنند. هم چنین شما نباید پامرانین خود را در موقعیت های استرس زا قرار دهید که ممکن است سبب شروع سرفه شود.
در موارد شدید ممکن است جراحی ضروری باشد.
برای محافظت از گلو سگ و جلوگیری از فشار به راه هوایی او شما باید بجای استفاده از قلاده گردنی از یک قلاده کمری استفاده کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

بیماری مزمن دریچه ای سگ پامرانین:

سگ های کوچک مانند پامرانین مستعد ابتلا به این بیماری قلبی هستند که معمولا علت آن ناشناخته است. در این بیماری قلبی تغییرات دژنراتیو در دریچه های قلب رخ میدهد و لبه ی دریچه ها ضخیم میشود و شکل آن دچار تغییر میشود.

در نتیجه، لبه های آزاد دریچه ها نمیتوانند بخوبی با هم تماس بگیرند. این امر موجب کاهش عملکرد قلب و خروجی ان میشود که موجب علائم و صداهای مشخصی از بیماری های قلبی مزمن در سمت چپ قفسه سینه میشود.
این بیماری مزمن و پیشرونده است و بدون درمان میتواند به نارسایی احتقانی قلب هم منجر شود.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_separator size=”custom” height=”32px”][us_separator size=”custom” height=”32px”][us_image image=”10219″ size=”full” animate=”aft”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بیماری های شایع سگ پامرانین – آلوپسی ناشی از هورمون رشد

هورمون رشد را غده هیپوفیز ترشح میکند. اما به علت بعضی از دلایل ناشناخته، در برخی سگ ها غده هیپوفیز هورمون رشد کافی تولید نمیکند،در نتیجه موجب از بین رفتن و ریزش مو به صورت متقارن میشود. علائم معمولا در بلوغ ظاهر میشوند.

در پامرانین ها به خصوص نوع نر، مستعد ابتلا به این بیماری است. درمان آلوپسی ناشی از هورمون رشد رشد نا پایدار است. نظافت و رسیدگی هم میتواند تا حد زیادی از ابتلا به این بیماری جلوگیری کند.

[/vc_column_text][vc_column_text]

تماس با مرکز فروش سگ پامرانین

مجموعه petloverskc5.site اینجاست تا شما بتوانید سگ های خانگی خود را با اطمینان از سلامت و اصالت خریداری کنید. برای دریافت جزئیات بیشتر می توانید ار طریق راه های ارتباطی یا دکمه زیر با ما تماس بگیرید.

فروش سگ پامرانین در این مجوعه انجام شده و سگ های دیگری هم مثل چاوچاو و شی هوا هوا و … به شرط سلامت فرخته می شوند.[/vc_column_text][us_btn link=”url:tel%3A09121268546|||” align=”center” label=”قیمت سگ پامرانین (کلیک کنید)”][/vc_column][/vc_row]

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *