آیا سگ شما از آتش یا طوفان های شدید میترسد؟ 1 آیا سگ شما از آتش یا طوفان های شدید میترسد؟

آیا سگ شما از آتش یا طوفان های شدید میترسد؟


باز هم با مقاله ای مفید (( آیا سگ شما از آتش یا طوفان های شدید میترسد؟ )) برگشتیم تا اطلاعات شما را در زمینه نگهداری از سگ ها بالا ببریم!
با پت لاور دوست همیشگی سگ های خانگی که به فروش سگ ها به شکلی تخصصی می پردازد همراه باشید.

 

فروش سگ چاوچاو و پامرانین

سگ‌هایی که از رعد و برق می‌ترسند و سگ‌ها یی که از آتش‌بازی می‌ترسند، ممکن است نفس نفس بزنند، زوزه بکشند ، پا به پا کنند، سعی کنند از ترس  فرار کنند، بالا و پایین بپرند و یا حتی اثاثیه را خراب کنند. بسیار مهم است که به محض مشاهده این ترس‌ها به سگ خود کمک کنید تا از بدتر شدن آن‌ها جلوگیری کنید.

اگر در طول طوفان‌های شدید پیش او بمانید به سگ شما کمک می‌کند و به او اجازه می‌دهد در فضایی باشد که در آن راحت‌تر است و حس امنیت میکند. بعضی از سگ‌ها را ترجیح می‌دهند، در حالتی که میترسند صداهای آرامش بخش یا چیزهایی که باعث امنیت خاطرشان میشود را تجربه کنند.

بنابراین ممکن است  روشن کردن پنکه، تلویزیون و یا رادیو برای کمک به مسدود کردن سر و صدا های مهیب مفید باشد.و یا اینکه مثلا او را در وان حمام قرار دهید که حمام کند تا از موقعیت های تنش زا دور شود.

آیا سگ شما از آتش یا طوفان های شدید میترسد؟

وقتی که از رعد و برق می‌ترسد یا آتش‌بازی می‌کند به آرامی و با خوشحالی با سگ خود صحبت کنید. ببینید آیا می‌توانید چیزی مانند اسباب‌بازی یا سرگرمی مورد علاقه‌اش را برای او فراهم کنید یا نه . شاید او دوست داشت که ماساژ آرام بخش بگیرد یا پشتش را نوازش کنید.

اگر سگتان در طول طوفان‌های شدید و یا آتش‌بازی چنان ترسیده باشد که در خطر آسیب زدن به خودش باشد و یا خیلی ترسیده به نظر برسد، باید با دامپزشک تماس بگیرید.

یک مکمل مفید دیگر ملاتونین (در فروشگاه های لوازم انسانی عرضه میشود) است که می‌تواند در فروشگاه‌های مواد غذایی محلی یا داروخانه ها یافت شود. در یک وب سایت های مختلف  در مورد خواص استفاده از ملاتونین و دیگر درمان‌ها برای کمک به سگ تان برای غلبه بر ترس از رعد و برق، مقاله های مختلفی نوشته شده است.

 

فروش سگ پامرانین و چاوچاو توسط تیم حرفه ای پت لاور

اگر به اسم مجموعه petloverskc ( به معنی عاشقان حیوانات خانگی ) دقت کنید، درمی یابید که این مجموعه مرتبط با حیوانات خانگی بوده و کسانی که اینجا به فعالیت مشغول هستند به فروش سگ های اصیل و سالم ( فروش سگ پامرانین و چاوچاو ) می پردازند.

مشاورین این مجموعه به شما در انتخاب سگ مناسب با شرایط شخصی شما، کمک می کنند.  کافیست برای اطلاعات بیشتر همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *