سگ چاوچاو سگ چاوچاو

سگ چاوچاو


[vc_row][vc_column][vc_column_text]

سگ چاوچاو می خواهید ؟ درست آمده اید !

سگ چاوچاو را می شناسید ؟ همان سگ های پشمالو و بامزه که می تواند حتی نگهبانی کند . قبل از این که به قسمت فروش ‬سگ چاو چاو بروید بیایید کمی اطلاعات درباره این نژاد کسب کنیم .

همچنین اصافه کنیم که برای خرید سگ چاو چاو با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.[/vc_column_text][us_btn link=”url:tel%3A09121268546|||” align=”center” label=”سفارش سگ چاوچاو”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

سگ چاو چاو از کجا آمده؟

با مطالعه و تحقیق باستان شناسان متوجه شدیم که سگ چاو چاو  سگی چینی است که اولین بار در قرن 11 دیده شد . در آن زمان این سگ ها را با بدنی سخت و پوششی ضخیم ، بدنی قوی و زبان آبی رنگ می شناختند.

اما یک نظر دیگر در میان باستان شناسان رواج دارد که می گوید آن ها ، توسط مغول ها به چینی ها معرفی شدند و بعد چینی ها و امپراطور چین از آن ها برای شکار استفاده می کرده است.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_separator size=”custom” height=”32px”][us_image image=”10226″ size=”full” align=”center” animate=”afl”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%22-100px%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]قبل از خرید سگ چاو چاو باید بدانید که آن ها با سگ های پامرانین، ساموید و کیشوند، اجداد مشترکی دارند و در تمام تاریخ به عنوان سگ شکاری و ردیابی حیوانی مثل گرگ و پلنگ کاربرد داشته اند ولی اکنون از آن ها در خانه ها نیز نگهداری می شوند و با تربیت درست به عنوان یک سگ خانگی وفادار شناخته می شوند.

این سگ ها حتی مدل خانگی شان ، شخصیت مستقل خود را از همان اجداد جنگجو و شکارچی خود به ارث برده اند .

در قرن هفتم پیش از میلاد به جز استفاده از این سگ ها برای شکار، از آن ها برای چوپانی چهارپایان و کشیدن سورتمه در زمستان هم  استفاده می شد و همه این تحقیقات به ما نشان می دهد این سگ ها چقدر می توانند مستقل و قوی باشند .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آیا خرید سگ چاوچاو برای من مناسب است؟

اگر می خواهید سگ چاو چاو خریداری کنید ، باید به نکاتی توجه کنید که هم خودتان و هم حیوان آسیب نبینید و بهترین لحظات را کنار هم سپری کنید.

چیزی که شاید در قسمت فروش سگ چاوچاو به شما نگویند ، این است که بهتر است اگر قبلا تجربه نگهداری از سگ را نداشته اید سراغ این سگ نروید و سگ دیگری را برای نگهداری انتخاب کنید چرا که تربیت این سگ دارای نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”%7B%22default%22%3A%7B%22margin-top%22%3A%22-100px%22%7D%7D”][vc_column][vc_column_text]سگ های چاو چاو را می توان در آپارتمان ها نگهداری کرد ، به شرطی که روزانه برای پیاده روی بیرون بروند در غیر این صورت ایده آل آن ها ، خانه ای حیاط دار می باشد.

این سگ ها نیاز به صاحبی قدرتمند دارد تا آن ها را کنترل کنند در غیر این صورت ، پرخاشگر و غیر قابل تحمل می شوند . در واقع این سگ بداند که چه کسی باید از چه کسی دستور بگیرد وگرنه به خاطر شخصیت استقلال پذیر در آن ها فکر می کنند صاحب شما هستند و به حرفتان گوش نمی دهند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]ما اینجاییم تا شما بهترین و سالم ترین سگ ها را داشته باشید و در کنار سگ های سالم و اصیل خود خوش بگذرانید . با petloverskc تماس بگیرید تا شما را برای خرید سگ مورد نظرتان راهنمایی کنیم.[/vc_column_text][us_btn link=”url:tel%3A09121268546|||” align=”center” label=”برای خرید سگ چاو چاو کلیک کنید”][/vc_column][/vc_row]

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *