1551862835 Y3zR5 بیچون فرایز

بیچون فرایز


سگ بیچون فرایز

بازیگوشی ، شوخ طبعی و دوست داشتن از خصوصیات و ویژگی های سگ بیچون فرایز است که شما می توانید در هنگام نگهداری از این پت ، متوجه این خصوصیات شوید.

حدمات اصلی ما:

سگ بیچن فرایز جزو دسته بندی سگ های خانگی و گروه سگ های عروسکی است. موهای دراز و فر ، گردنی کمانی شکل ، چشم هایی گرد و سیاه و گوش های آویزان از خصوصیات این پت خانگی می باشد.

از دیگر پت هایی که می توانم برای شما معرفی کنم که شباهت زیادی به سگ بیچن فراز دارند ، سگهای پودل ، شیتزو ، پامرانین و مالتیز است. نگهداری و مراقبت از این پت حس خوبی به شما و خانواده شما خواهد داد.

رابطه این سگ با بچه ها و افراد خانواده بسیار منعطف و خوب است و حتی با دیگر پت ها هم به خوبی در یک مکان می تواند زندگی کند.

از دیگر عواملی که باعث محبوبیت این نژاد سگ در بین دیگر نژاد های سگ خانگی شده است، این است که بیچون فرایز برای زندگی نیاز به محیط بزرگی (خانه های بزرگ یا حیاط دار) ندارد و امکان زندگی در خانه های آپارتمانی را دارد.  بیچون فرایز اعتماد بنفس بالایی دارد ولی به صورت شدید نیازمند توجه و علاقه شما است. در صورت عدم توجه باعث خواهید شد که بیچون دچار افسردگی و تزلزل شخصیتی بشود.

اگر شما خانه کوچکی دارید و از این بابت دنبال مناسب ترین سگ برای خانه کوچک خود می گردید من این پت را برای شما توصیه می کنم

بیچون فرایز بیچون فرایز

نکات برجسته نژاد بیچون فرایز

  • این سگ ها هرگز دوست ندارند که تنها رها شوند.
  • توله سگ بیچون فرایز جثه ی کوچکی دارد و باید همراه با کودکان و تحت نظارت بزرگسالان بزرگ شوند. فروش توله بیچون فرایز رواج دارد. قیمت سگ بیچون فرایز در تهران متفاوت است.
  • بیچون دارای هوش بالا و بسیار حیله گر است و برای اینکه یک همدم خوب برای شما باشد باید به او یاد دهید که از شما اطاعت کند.
  • بیچون به یک نظافت حرفه ای نیاز دارد.
  • بسیاری از صاحب های این سگ ها تکنیک های تربیتی را برای آموزش دادن او یاد زود میگیرند اما این کار آسانی نیست و مدت زمان زیادی نیاز دارد.
  • بیچون ها خیلی زود به بیماری های پوستی و آلرژی ها مبتلا می شوند.
  • بیچون فرایز سگ بسیار زیبا و کوچک ای است. به همین دلیل ممکن است شما وسوسه شوید که بیش از حد از آنها مراقبت کنید اما این کار اشتباهی است و سگ خجالتی و ترسو بار می آید، در موقعیت های خطر ناک مواظب او باشید اما باید به سگ خود آموزش دهید تا در برخورد با مردم و دیگر حیوانات اعتماد به نفس داشته باشد.
  • برای خرید یک سگ سالم، هرگز آن را از پرورش دهنده های غیر قانونی و یا فروشگاههای حیوانات خانگی نخرید و به دنبال توله سگی باشید که آزمایشات لازم از نظر عدم وجود بیماری های ژنتیکی که ممکن است سگ به آن مبتلا شود روی او آزمایش شده باشد.
  • بیچون فرایز قیمت های مختلفی می تواند داشته باشد. برای خرید و فروش بیچون فرایز به فروشگاه های مجاز حیوانات خانگی مراجعه کنید.

مطالب مرتبط:

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *