مهم ترین درس های تربیتی سگ

مهم ترین درس های تربیتی سگ


مهم ترین درس های تربیتی سگ

به وب سایت رسمی petloverskc خوش آمدید . این مرکز اینجاست تا به شما تا حدی مهم ترین درس های تربیتی سگ بیاموزد.

این مرکز که به فروش سگ پامرانین ، چاوچاو و … میپردازد ، اینجاست تا شما را یاری کند به بهترین شکل از سگ های خود نگهداری کنید و پیوند دوستی قوی و عمیقی با آن ها به وجود بیاورید.

شما نقش رئیس گله را به عهده دارید در زمان آموزش یکنواخت عمل کنید به کارهای دیگر مشغول نشوید تن صدای خود را قوی کنید این نکات به توله می آموزد که زمان آموزش با سایر زمان ها اعم از زمان غذا خوردن زمان بازی زمان اجابت مزاج و سایر فعالیت ها متفاوت است به عنوان رئیس گله به خاطر داشته باشید که در الگوی مادری آموزش بدون خشم و عصبانیت انجام میشود .

آموزش نشستن به سگ

کلمه نشستن باید آنقدر در رگ و خون حیوان ثابت شود که وقتی این کلمه را شنید فورا بنشیند این کلمه برای مکانهای محل عبور و مرور اتومبیل است بسیار کاربرد دارد.

روش تعلیم

ابتدا شروع تعلیم سگ را در سمت چپ خود قرار دهید و زنجیر که سگ تان را نگه داشتید در دست راست خود بگیرید

با دست چپ خود به آرامی حیوان را به سمت پایین فشار دهید و در همین حین کلمه بشین را به طور رسا و واضح بگویید برای یادآوری فراموش نکنید در تمام مراحل اسم حیوان را به زبان بیاورید به محض اینکه حیوان را نشاندید به مدت حدود ۱۵ تا ۲۰ ثانیه حیوان را در همین حال نگهدارید در روزهای ابتدایی نباید این زمان بیش از ۱۵ ثانیه باشد.

در روز های بعدی که حیوان شما بیشتر با این کار آشنا شد میتوانید به مرور این زمان را بیشتر کنید. در ضمن وقتی سگ به حرف شما گوش کرد سگ تان را مورد تشویق قرار دهید این تشویقی میتواند یک خوراکی خوشمزه باشد.

در ادامه بعد از چند روز حالا وقت آن رسیده تا اینبار بدون قلاده این تعلیم را انجام دهید مجددا تاکید میکنم در حین تمرین هیچگاه نباید بردباری و حوصله را فراموش کنید بعد از گذشته یک مدت بستگی به نوع نژاد سگ تان خواهید دید تا وقتی سگ تان کلمه بشین را میشنود فورا به آن گوش فرا خواهد داد.

تربیت سگ در آمدن به سمت شما

یکی از تعالیم تربیت سگ فراخوان آن به سمت شماست . petloverskc توصیه میکند از زمانی که سگ توله است این تعالیم را به او بیاموزید در این زمان سگ شما استعداد کافی در یادگیری سریعتر خواهد داشت هر دفعه که سگ با میل خودش به سمت شما می آید شما با گفتن کلمه بیا بیا ( اسم سگ ) جسی را در ذهن او طنین انداز کنید هر چقدر که سگ شما نزدیکتر شد شما خیلی بیشتر و سریعتر بیا بیا بیا جسی را تکرار کنید.

اگر از زمان تولگی سگ که وقت تعلیم دادن آن نرسیده است با میل خودش این آموزش را به آن بیاموزیم سگ شما خیلی طبیعیتر به این کار عادت نموده و کار شما را در آینده برای تعلیم دادن راحت میکند علاوه بر آن این تعلیم در ذهن توله سگ شما فراموش نشدنی تر خواهد شد.

قلاده را در دست خود بگیرید و از سگ تان دور شوید برای این کار نیاز است تا از زنجیرهای به طول بیش از ۱۵ متر استفاده کنید بنشیند و شروع به صدا کردن سگ تان کنید مثلا: بیا جسی بیا جسی میتوانید برای تحریک بیشتر کمی زنجیر را به آرامی به سمت خودتان بکشید فراموش نکنید زمانی که سگ به پیش شما آمد با دادن تشویقی از او استقبال کنید مجددا بلافاصله از سگ تان دور شوید و این کار را چندین بار تکرار کنید.

توجه داشته باشید هیچ وقت به سمت سگ تان حرکت نکنید زیرا سگ تصور میکند آموزش به پایان رسیده و همه چیز موفقیت آمیز بوده است بعد از چندین بار تمرین وقت آن رسیده است تا زنجیر و قلاده را باز کنید و بدون آن این یخش از تربیت سگ را تکرار کنید.

اجتناب از خوردن و گرفتن غذا

بهتر است سگ شما از ابتدا در یک ظرف معین و در یک مکان معین غذای خود را بخورد آنگاه خیلی این احتمال کم است از دست دیگران اقدام به خوردن غذا کند

روش تعلیم:

یک استخوان ، خوراکی یا هرچیز خوشمزه ای را در مقابل حیوان خود قرار دهید و به محض اینکه خواست لقمه را بخورد خیلی سریع لقمه را پنهان کنید و بلند و رسا بگویید : اه اه  این عمل را چندین نوبت تکرار کنید تا سگ عزیزتان بداند نباید لقمه را بخورد . مرحله بعدی غذا مورد علاقه سگ تان را در محلی پنهان کنید و در حالی که قلاده سگ تان را در دست گرفته اید از کنار لقمه عبور کنید به محض اینکه سگ تان اراده کرد تا آن را بخورد مجددا بگوئید: اه اه این کار را مجددا تکرار کنید.

اگر چنانچه فورا غذا را خورد با گفتن کلمه اه اه سگ تان را ملامت کنید صبر و بردباری برای تعلیم دادن و تربیت سگ تان را فراموش نکنید زمانی که به خوبی تعلیم داده شده را قرا گرفت او را نوازش کنید و بگذارید لقمه که برای او تهیه کرده اید را بخورد. اگر در خوردن لقمه تردید داشت با نوازش کردن به او بفهمانید که درس که داده اید را خوب فرا گرفته است و الان وقت آن است تا لقمه را به راحتی نوش جان کند. فروش سگ چاوچاو و پامرانین به علت آموزش آسان رو به افزایش است.

اصول مهم ترین درس های تربیتی سگ

شخصی که قصد تربیت حیوان را دارد باید به طور کامل با خصوصیات سگ آشنا باشد اما آشنا بودن به تنهایی کافی نیست صبر و حوصله نیز مهمترین بخش تعلیم دادن به حیوانات است باید به این موضوع دقت کافی داشته باشیم.

تعلیم و تربیت سگ باید توام با شادی و احساس آرامش برای حیوان شما داشته باشد هیچ وقت نباید این آموزش ها سبب اذیت و آزار سگ شما شود.

اگر بتوانید سگ را به درستی تربیت کنید پیوند بین شما سگ تان چند برابر خواهد شد علاوه بر این جذابیت و محبوبیت سگ تان در بین خانواده افزایش خواهد یافت.

حیوان شما معمولا در جلسه اول زود حوصله اش سر میرود و خسته میشود بهتر است جلسات اول را خیلی کوتاهتر برگزار کنید.

هیچگاه در تربیت سگ بی خودی سگ تان را مورد سرزنش قرار ندهید این کار شما موجب سردرگمی حیوان میشود.

هیچگاه نباید سگ تان را کتک بزنید کتک زدن سگتان موجب ترسو بار آمدن اش میشود.

در این مرکز فروش سگ چاوچاو ، پامرانین و بقیه سگ های خانگی ، با بالاترین ضمانت سلامت و اصالت انجام میگیرد.

فروش سگ پامرانین که روز به روز رو به افزایش است و از فعالیت های اصلی این مجموعه شده و شما میتوانید به راحتی با تماس با ما از باقی جزئیات مطلع شوید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *